Team Mixtura.pl ma dla Was propozycję spędzenia niezapomnianych chwil w terminie    26.04 – 03.05 w dolinie Zillertal w Austrii

Tyrolinfo.pl
z nieukrywaną przyjemnością zaprasza do udziału w koronnej imprezie sezonu - Majówce na lodowcu Hintertux. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji oraz występy czołowych zespołów muzycznych z Polski. Wszystko to w dniach 26.04 - 3.05.2014
Pewne punkty programu pozostają niezmienne, jak co roku oferujemy Wam możliwość potestowania nowinek sprzętowych na sezon 2014/15, gwarantujemy doskonałą zabawę z polskim dj'em na stoku, punkt informacyjny na stacji lodowca oraz zawody sportowe. Aby urlop uczynić jeszcze przyjemniejszym gwarantujemy profesjonalną opiekę nad pociechami w naszym przedszkolu na lodowcu oraz jego zwiedzanie pod okiem wykwalifikowanej kadry ze Szkoły Narciarskiej Mixtura.
Doskonałym dopełnieniem naszej imprezy jest bogaty program rozrywkowy każdego wieczoru. Tym razem czekają Was występy gwiazd polskiej sceny w postaciach Nocnej Zmiany Bluesa oraz obchodzącego swoje 25 - lecie zespołu Big Cyc. Dla wielbicieli karaibskich rytmów przygotowaliśmy warsztaty reagee z Jafia Namuel, zespołem z ogromnym dorobkiem artystycznym doskonale wpisującym się w letni klimat, który od zawsze towarzyszy naszej imprezie.
Jeżeli jeszcze nie macie dosyć zimy koniecznie skorzystajcie z możliwości pojeżdżenia na 80 km doskonale przygotowanych tras. W związku z ostatnimi obfitymi opadami pokrywa śnieżna wynosi (400 cm) co gwarantuje perfekcyjne warunki, doskonale przygotowany park, a nawet możliwość pojeżdżenia poza trasami. Jeżeli jednak jesteście fanami wiosny to jest to właśnie najlepsza okazja by zakosztować jej w iście alpejskim stylu - rano jazda na lodowcu, a popołudniu długie wiosenne spacery w przepięknie kwitnącej dolinie Zillertal.

Zapraszamy do udziału w imprezie!

Więcej informacji można znaleźć na stronach:
http://www.zillertalinfo.eu/pl/aktualnosci/pokaz/375,xvii_the_polish_pow%28d%29er_week_in_hintertux
http://www.facebook.com/tyrolinfo

WYJAZD Z MIXTURĄ!
Szykujemy na wyjazd Mixturową ekipę ok 20 osób, z którą będziemy wspólnie atakować stoki Hintertuxa i parkiety „die kleine Tenne”. 

OPCJA I:

Natur Sport w miejscowości Lanersbach, więc do imprez wieczornych będziemy mieć 10min  (z buta), a że mieszkamy pod jednym dachem to myślę że integracji na stoku i poza nim nie będzie końca.
Cena dla nas to około 359 euro od osoby przy minimum 4 osobach w apartamencie. Cena bedzie uzależniona od ilości osób zgłoszonych przez naszą grupe.
http://www.zillertalinfo.eu/pl/baza_noclegowa/finkenberg_tux/kwatera_prywatna/natursport_ferienhof
Cena zawiera: 7 noclegów,  6-dniowy ski – pass na lodowiec Hintertux, testy nart (nie potrzeba brać własnych), wejście na wszystkie koncerty, imprezy i zawody organizowane przez Polish Pow(d)er Week In Hintertux.      
Cena nie zawiera: Dojazdu, wyżywienia, ubezpieczenia

OPCJA II
Więcej o obiekcie TUTAJ

OPCJA III
Więcej o obiekcie TUTAJ

OPCJA IV
Więcej o obiekcie TUTAJ

Dojazd własny lub możemy wspólnie wynająć jakiś mikrobus czy 2 busy. Dzwońcie do mnie i będziemy ustalać szczegóły. 665 888 848 – (Mix) Piotr Jendryczka

Strona wykorzystuje Pliki Cookies