SITNUŚ
PROGRAM NAUCZANIA NARCIARSTWA DZIECI SITN PZN

Już dziś zapraszamy wszystkie dzieci do przystąpienia do pierwszego na Pomorzu programu szkolenia narciarskiego dzieci. Jest to program opracowany przez Polski Związek Narciarski i Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa specjalnie dla dzieci.

Jego główne założenia polegają na tym, że dzieci (w wieku od 4 do 12 lat) przechodzą kolejne etapy szkolenia, które zakończone są testami egzaminacyjnymi. Zaliczenie testu uhonorowane jest zdobyciem tzw. Gwiazdki, która zależnie od poziomu zaawansowania, różni się również kolorem. Dodatkowo, potwierdzeniem zdanych egzaminów, a właściwie nabytych umiejętności jest wpis w specjalnym Indeksie. Cały program jest przygotowany i dostosowany do etapów rozwoju dziecka, dlatego uczymy przez zabawę.

Niezaprzeczalnym plusem uczestniczenia w takim kursie jest jego zunifikowanie. Można uczestniczyć w kursach w całej Polsce, w niemal każdej, licencjonowanej przez PZN, szkole narciarskiej. Wszystkie egzaminy, są ściśle określone i tak samo oceniane we wszystkich szkołach, które przystąpiły do SITNUSIOWEGO programu. Innymi słowy, Bałą Gwiazdkę możesz zrobić w Mixturze, a jadąc na ferie do Zakopanego, przystąpić do kolejnego kursu i tam zdobyć Zieloną Gwiazdkę. Oczywiście działa to w obu kierunkach. Zapraszamy!

W tym roku kursy będą odbywać się w 2 trybach:
1) W tygodniu (poniedziałek – piątek) po 2h dziennie
2) W weekendy (sobota, niedziela) po 2,5h dziennie

Startujemy w Nowym Roku!

Kurs obejmuje 10h zajęć na śniegu,
Koszt kursu, 490PLN (cena z materiałami - Gwiazdka, Indeks)
Minimalna liczebność grupy, to zaledwie dwie osoby!

Terminy w sezonie 2017/2018:
1) 22-26.01
29.01-2.02
5-9.02

12-16.02
19-23.02
2) Kursy w weekendy będą odbywać się przez cały styczeń oraz luty

Cena nie zawiera kosztu: wypożyczenia sprzętu oraz karnetu na wyciągi

Zapisy pod numerem 607 075 065